
Suomiräpin legendan Junon ainoa kevään stadin keikka pidetään Korjaamolla lauantaina 7.3.!
La 7.3.2026 Vaunusali
Liput: ennakkoon 21 € / Ovelta 23 €
Ovet 20:00
Lucy 20:30
Juno 21:30
K18
Loppuvuonna 2025 uuden Koko City -albumin julkaisseen Junon kevään ainoa stadin keikka pidetään lauantaina 7.3. Korjaamolla. Tätä et halua missata!
Junoa lämmittelee tuore naisartisti Lucy, jonka rapin ja laulun sekoitus tuo mielenkiintoisen yhdistelmän Suomen hiphop-skeneen.
YLEINEN TAPAHTUMAINFO:
- Eteispalvelumaksu 3,9 € peritään ovella (korttimaksu).
- Paikan päällä on myynnissä korvatulppia 1 € /kpl.
- Korjaamon keikat ovat lähtökohtaisesti aina K18, ellei toisin mainita. Tapahtumatilat ovat anniskelualuetta ja niissä palvelee Korjaamon baari.
- Mikäli tapahtuma ei ole loppuunmyyty, myymme lippuja vielä tapahtuman sisäänkäynnin luona.
- Korjaamon yleisötilaisuudet Vaunusalissa, Kulmasalissa sekä Vintillä ovat esteettömiä. Vintille pääsee hissillä tilaan toisesta sisäänkäynnistä. Tiloissa ei ole erikseen koroketta pyörätuoleille. Avustajat pääsevät tapahtumiin maksutta sisään. Lisätietoja voi kysyä osoitteesta info@korjaamo.fi.
Jaa tapahtuma muille
