fbpx

OTA YHTEYTTÄ

Kulttuuritehdas Korjaamo on elävän kulttuurin koti vanhoissa tunnelmallisissa ratikkahalleissa Helsingin Töölössä.

Kulttuuritehdas Korjaamo
Töölönkatu 51 A-B, 00250 Helsinki

Ratikka Group Oy (Y-tunnus: 3161258-7)

Yhteystiedot

Ravintolapalvelut

ravintola@korjaamo.fi
+358 40 504 0942
Puhelinnumero käytössä ravintolan aukioloaikoina.

Korjaamo Kino

kino@korjaamo.fi
Korjaamo Kino on auki rajoitetuin aukioloin ja suosittelemme ottamaan yhteyttä sähköpostitse.

Ravintola

Hannele Eskelinen
Ravintolapäällikkö

Korjaamo Kino

Rosanna Jolkkonen
Kinokoordinaattori
rosanna.jolkkonen@korjaamo.fi

Tilapalvelut & Myynti

Minna Juutilainen
Myyntineuvottelija
+358 40 151 4049
minna.juutilainen@korjaamo.fi

Ohjelma

Eero Jääskeläinen
Ohjelmapäällikkö
+358 44 980 9986
eero.jaaskelainen@korjaamo.fi

Tuotanto

Eetu Pylkkänen
Tuotantopäällikkö
+358 40 253 0722
eetu.pylkkanen@korjaamo.fi

Tekniikka

Markus Wallo
Käyttömestari
+358 50 355 3400
markus.wallo@korjaamo.fi

Joonas Genral
Äänimestari
+358 045 114 2687
joonas.genral@korjaamo.fi

Valtteri Mustalahti
Valomestari
+358 40 525 7649
valtteri.mustalahti@korjaamo.fi

Markkinointi ja viestintä

Iija Eloranta
Markkinointi- ja viestintäkoordinaattori
+358 44 700 8822
iija.eloranta@korjaamo.fi

Hallinto

Laskutustiedot

Ratikka Group Oy laskutusohje ja pankkiyhteystiedot

Verkkolasku

Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503) Verkkolaskuosoite: 003731612587
OVT-tunnus: 003731612587

Sähköpostiskannaus (pdf)

RatikkaGroupOy .FI.P .142813-5@docinbound.com

Paperilasku

Ratikka Group Oy (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 32000, 00062 LASKUTUS

Aukioloajat

MA-TI 11:00 – 14:30
KE-TO 11:00 – 22:00 (keittiö kiinni klo 21)
PE 11:00 – 14:30, 18:00 – 02:00 Red Bull Unlocked (20.5.)
LA 18:00 – 02:00 Red Bull Unlocked (21.5.)

LOUNAS

MA-PE 11:00 – 14:30

PIZZAVANKKURI

KE 18.5. 16 – 21
TO 19.5. 16 – 21
PE 20.5. 18 – 02 Red Bull Unlocked
LA 21.5. 18 – 02 Red Bull Unlocked

Kysyttävää, palautetta? Täytä lomake!

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.