fbpx

Yhteystiedot

Kulttuuritehdas Korjaamo
Töölönkatu 51 A-B
00250 Helsinki

Ratikka Group Oy
(Y-tunnus: 3161258-7)

Korjaamon laskutustiedot 

Baari & Keittiö

ravintola@korjaamo.fi
+358 40 504 0942
Puhelinnumero käytössä ravintolan aukioloaikoina.

Petra Hagelberg
Ravintolapäällikkö
petra.hagelberg@korjaamo.fi

Tilapalveluiden myynti ja tuotanto

myynti@korjaamo.fi
0401514049

Fanny Karastie
Myyntineuvottelija
+358 44 512 6955
fanny.karastie@korjaamo.fi

Alina Pentikäinen
Tuottaja (Yritystapahtumat)
+358 50 3472 770
alina.pentikainen@korjaamo.fi

Anniina Kortelainen
Tapahtumakoordinaattori
+358 50 406 1321
anniina.kortelainen@korjaamo.fi

Hallinto

Mikko Riistama
Vt Johtaja
+358 50 307 7706
mikko.riistama@korjaamo.fi

Kati Karppinen
Talous- ja hallintoassistentti
+358 45 169 4779
kati.karppinen@korjaamo.fi

Korjaamon laskutustiedot

Korjaamo Kino

kino@korjaamo.fi

Rosanna Jolkkonen
Kinokoordinaattori
rosanna.jolkkonen@korjaamo.fi

Ohjelma ja kulttuurituotanto

Samppa Rinne
Ohjelmapäällikkö
+358 40 678 9119
samppa.rinne@korjaamo.fi

Elmo Naakka
Tuottaja (Kulttuuritapahtumat)
+358 50 307 3576
elmo.naakka@korjaamo.fi

Tekniikka

Markus Wallo
Tuotantopäällikkö
+358 50 355 3400
markus.wallo@korjaamo.fi

Joonas Genral
Äänimestari
+358 45 114 2687
joonas.genral@korjaamo.fi

Valtteri Mustalahti
Valomestari
+358 40 525 7649
valtteri.mustalahti@korjaamo.fi

Markkinointi

Paiju Pajunen
Markkinointisuunnittelija
+358 50 400 7200
paiju.pajunen@korjaamo.fi

Kysyttävää, palautetta? Täytä lomake!

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
Tapahtumia