fbpx

OTA YHTEYTTÄ

Kulttuuritehdas Korjaamo on elävän kulttuurin koti vanhoissa tunnelmallisissa ratikkahalleissa Helsingin Töölössä.

Kulttuuritehdas Korjaamo
Töölönkatu 51 A-B, 00250 Helsinki

Ratikka Group Oy (Y-tunnus: 3161258-7)

Yhteystiedot

Tilapalvelut

myynti@korjaamo.fi
+358 40 151 4049

Ravintolapalvelut

ravintola@korjaamo.fi
+358 40 504 0942

Korjaamo Kino

kino@korjaamo.fi
Alueellisten rajoitusten johdosta Korjaamo Kinossa ei järjestetä toistaiseksi yleisönäytöksiä. Tavoitat asiakaspalvelumme tällä hetkellä parhaiten sähköpostitse.

Muut tiedustelut

info@korjaamo.fi

Hallinto

Korjaamo Kino

Susanna Romo
Elokuvatoimen päällikkö
+358 50 583 2840
susanna.romo@korjaamo.fi

Ravintola

Hannele Eskelinen
Ravintolapäällikkö
+358 40 045 9471
hannele.eskelinen@korjaamo.fi

Myyntitiedustelut

Minna Juutilainen
Myyntineuvottelija
+358 40 151 4049
minna.juutilainen@korjaamo.fi

Tuotanto, tekniikka ja kiinteistö

Eetu Pylkkänen
Tuotantopäällikkö
+358 40 253 0722
eetu.pylkkanen@korjaamo.fi

Ohjelma

Eero Jääskeläinen
Ohjelmapäällikkö
+358 44 980 9986
eero.jaaskelainen@korjaamo.fi

Markkinointi ja viestintä

Iija Eloranta
Markkinointi- ja viestintäkoordinaattori
+358 44 700 8822
iija.eloranta@korjaamo.fi

Laskutustiedot

Ratikka Group Oy laskutusohje ja pankkiyhteystiedot

Verkkolasku

Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503) Verkkolaskuosoite: 003731612587
OVT-tunnus: 003731612587

Sähköpostiskannaus (pdf)

RatikkaGroupOy .FI.P .142813-5@docinbound.com

Paperilasku

Ratikka Group Oy (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 32000, 00062 LASKUTUS

Aukioloajat

LOUNAS
ma-pe 11–14.30

BAARI & KEITTIÖ POIKKEUSAUKIOLOT
Koronarajoitusten ollessa voimassa ravintolassa on poikkeusaukiolot ja aikataulut voivat muuttua nopeasti.  Alkoholin tarjoilu päättyy viimeistään klo 17.

BAARI
pe 28.1. klo 11–18

BRUNSSI
la 29.1. klo 12–18

Kysyttävää, palautetta? Täytä lomake!

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.